Plener

zdjęcia ślubne w plenerzeplener ślubny

Zdjęcia ślubne w plenerze – Łódź i nie tylko

Ceremonia zaślubin to przepiękne święto miłości. Wyjątkowy dzień, który pozostaje w pamięci – zwłaszcza Pary Młodej – na zawsze. I to właśnie o uchwycenie emocji towarzyszących Wam tego dnia chodzi w fotografii ślubnej. O zamknięcie na zdjęciu silnej więzi, która sprawiła, że zdecydowaliście powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Dlatego, choć reportaż ślubny jest najważniejszą częścią fotografii z Tego Dnia, największą symbolikę niosą za sobą zdjęcia ślubne w plenerze. Te wykonane podczas specjalnej sesji – o charakterze odzwierciedlającym Waszą osobowość i marzenia.

Z Windą do Nieba Wasz plener ślubny będzie wyjątkowy. Na kilku – kilkunastu fotografiach postaramy się uchwycić to, co najważniejsze. Uczucia, które sprawiają, że Wasz związek jest wyjątkowy. Plastyczne, pełne emocji, wykonane z artystyczną precyzją fotografie staną się najlepszą pamiątką z dnia ślubu.

Jak wygląda plener ślubny z nami?

Parom Młodym oferujemy dwie podstawowe opcje – „skróconą” oraz „pełną”.

  • Wersja skrócona to plener ślubny wykonywany jeszcze w dniu zaślubin. Jak to działa? Nasze studio fotograficzne „przyjeżdża” na salę ślubną. Rozstawiamy profesjonalny sprzęt, dobieramy odpowiednie dodatki i… porywamy Was z wesela na kilkadziesiąt minut (czasem trochę więcej), aby wykonać piękne fotografie do albumu. Możemy również wymknąć się poza studio – np. do pobliskiego parku, nad jezioro… wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Efektem naszej pracy jest 5 wyretuszowanych i perfekcyjnie dopracowanych zdjęć. Wbrew pozorom – mniej znaczy czasem więcej. Nota bene, studio fotograficzne towarzyszy nam podczas każdej sesji ślubnej – to sekret udanych fotografii grupowych, tych z rodzicami, świadkami, przyjaciółmi…
  • Wersja rozszerzona to zdjęcia ślubne w plenerze wykonywane w innym, wspólnie wybranym dniu. Wówczas plener może odbyć się w wybranym przez Was miejscu – nie tylko na terenie Łodzi. Sesja w stylu vintage? Zdjęcia z oryginalnym motywem przewodnim? Industrialna sceneria? A może coś naprawdę szalonego? Wspólnie znajdziemy pomysł, którego efektem będzie 15 fotografii – to one dopełnią reportażową relację ze ślubu oraz wesela.

Dlaczego Winda do Nieba?

Jesteśmy duetem fotograficznym i małżeństwem. Robienie zdjęć jest naszą prawdziwą pasją. Z każdego kadru chcemy „wycisnąć” jak najwięcej emocji i autentyczności, a jednocześnie – poszukujemy plastycznych i artystycznych kadrów. Takich, które oddają magię łączącej Was więzi i emocji związanych ze ślubem.

Używamy pięknie malujących obiektywów (nasz najstarszy portretowy obiektyw jest z 1956 roku), a o ich plastyce mówi się wśród fotografów, że są to tzw. “bokeh killers”. Polecamy przestudiować sobie naszą galerię oraz obrazy google pod tym hasłem, widok przemiły dla oka. Unikatowe rozmycia tła stanowiące o klimacie fotografii ślubnej, to pierwsze o co dbamy, drugie to dynamika akcji.

U nas reportaże są bogate w taniec, śpiew i dobrą zabawę. I tak będzie, dopóki starczy nam sił, by dotrzymywać kroku przednio bawiącym się gościom. Pogawędki przy stołach, toasty, rozbrykane dzieciaki, uśmiechnięte babcie i dziadkowie, Państwo Młodzi w akcji, czyli wszystko, co po latach przyniesie na myśl cudowne wspomnienia, łapiemy w kadry i serwujemy w reportażu ślubnym.

Wyróżnia nas też polityka postprodukcji.

Zdjęcia obrabiamy dobrze, czyli tak, żeby za dwadzieścia lat miło się na nie patrzyło. Unikamy fascynacji chwilowymi trendami, kolory mają być nasycone, a zdjęcia kontrastowe.

Sesje plenerowe w naszym wykonaniu to nic innego, jak praca w warunkach mobilnego studia fotograficznego, czyli przy oświetleniu przenośnych lamp. Kochamy bawić się światłem, efekty można sprawdzić np.: na naszym facebooku. Każda fotografia jest przemyślana i realizowana w taki sposób, żeby klimat sesji nie zależał od losowych warunków atmosferycznych 🙂

Pracujemy profesjonalnie i rzetelnie. Zaawansowany sprzęt połączony z fotograficzną wyobraźnią i prawdziwą radością z towarzyszenia Parom Młodym owocuje wyjątkowymi zdjęciami. O ich jakości oraz stylistyce możecie się przekonać, przeglądając nasze portfolio. Jeśli podoba się Wam nasza estetyka – prosimy o kontakt. Szczegóły współpracy omówimy z przyjemnością podczas spotkania.

Plener