Reportaż ślubny

Wyjątkowy reportaż ślubny – Łódź

Fotograficzny reportaż ślubny to najlepsza pamiątka z dnia zaślubin. Dlaczego? Ponieważ wraz z upływem czasu wspomnienia – nawet te powiązane z najsilniejszymi emocjami – zaczynają się zacierać. Zdjęcia zaś są szansą, aby je przywołać i odtworzyć. Szukacie fotografa, który uchwyci w kadrze każdy istotny drobiazg? Każdy moment wzruszenia i detal przygotowań do ślubu, podróży do kościoła / urzędu, każdy uśmiech i każdą łzę, która będzie Wam towarzyszyć w trakcie składania małżeńskiej przysięgi, jak i szaloną zabawę na weselu? Reportaże ślubne to nasza specjalność. Kolejna fotorelacja może powstać właśnie na Waszej uroczystości!

Reportaż ślubny z Windą do Nieba – co oferujemy?

reportaż ślubnyJesteśmy fotograficznym duetem. Pracujemy na dwa aparaty (a przeważnie więcej!), a doświadczenie oraz pełne zaangażowanie, jakie wkładamy w pracę, sprawiają, że naszym obiektywom nie umknie żadna istotna chwila Waszej uroczystości.

Nasze reportaże ślubne obejmują:

  • przygotowania do uroczystości
  • drogę do kościoła / urzędu stanu cywilnego,
  • ceremonię zaślubin oraz wesele
  • fotografie pamiątkowe – grupowe, z rodziną itp. – wykonywane w rozstawionym przez nas na sali weselnej profesjonalnym studio
  • zdjęcia z poprawin

Możemy również wykonać plener ślubny, który pozwoli w symboliczny sposób utrwalić łączącą Was więź.

Dlaczego my?

Fotografia jest naszą pasją i czerpiemy przyjemność z utrwalania w kadrze najpiękniejszych momentów Waszego życia. Niemniej jednak, nie dajemy się porwać emocjom, ponieważ rozumiemy, że reportaże ślubne to zapis wspomnień z Tego Dnia i każde zdjęcie powinno być idealne. Dlatego:

  • pracujemy w duecie – troszcząc się o to, aby naszemu obiektywowi nie umknęła żadna ważna chwila,
  • działamy dyskretnie – tak, aby nasza praca stanowiła tło dla uroczystości oraz aby nie zakłócać jej przebiegu (to szczególnie ważne podczas ceremonii zaślubin),
  • korzystamy zarówno z nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu, który (w połączeniu z naszym „artystycznym okiem”) pozwala wydobyć najbardziej klimatyczne kadry, jak i z unikatowych starych manualnych (i nie tylko) obiektywów znanych z jakości i niesamowitej plastyki uzyskiwanego obrazu,
  • dostarczamy Wam aż do 400-600 wyretuszowanych zdjęć, które ujmują najważniejsze momenty od przygotowań aż po poprawiny,
  • uważnie wsłuchujemy się w potrzeby Par Młodych i… staramy się jak najlepiej im sprostać – tego dnia najważniejsza jest Wasza wizja i Wasze marzenia.

Jakie są efekty naszego działania? Oceńcie je sami, przeglądając portfolio. Gwarantujemy, że jakość zdjęć, które wykonamy na Waszym weselu będzie podobna do tej na prezentowanych fotografiach.

Chcecie poznać szczegóły naszej oferty? Porozmawiać o swoim pomyśle na reportaż ślubny? Sprawdzić nasze wolne terminy? Prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy się na spotkanie. Zapraszamy do współpracy!