Reportaż z poprawin ślubnych

Reportaż z poprawin ślubnych – Łódź i okolice

Ślub jest jedną z najpiękniejszych chwil w Waszym życiu. Zapewne pragniecie więc, aby trwała jak najdłużej. Zabawa nie kończy się więc ani po oczepinach, ani nawet bladym świtem. Są jeszcze poprawiny! To moment, gdy już w trochę mniej oficjalnej atmosferze celebrujecie Waszą miłość. A skoro tak – warto uwiecznić te wyjątkowe momenty również na zdjęciach.

Reportaż z poprawin ślubnych to również usługa, którą zrealizuje nasz duet fotograficzny. Zaproście nad na tę część przyjęcia – bez względu na to, czy jest organizowana na sali, czy już w bardziej domowych warunkach. Dyskretnie, na dwa aparaty, uwiecznimy Waszą błogą radość i wyjątkowe chwile spędzone z bliskimi. Warto nam zaufać.

Jak wygląda reportaż z poprawin ślubnych?

reportaż ślubny Łódź
Duet fotograficzny Windą do Nieba uwieczni na fotografii nie tylko przygotowania do ślubu, samą uroczystość i wesele, ale również imprezę, która odbędzie się dzień po weselu.

  • Dyskretnie wtopimy się w tło imprezy, łapiąc w kadrze najpiękniejsze momenty. Wykonamy tego dnia dużo zdjęć – tak, aby później z łatwością można było wybrać te najpiękniejsze.
  • Poprawiny to również dobry moment na mniej oficjalne zdjęcia grupowe, w gronie najbliższych znajomych czy przyjaciół. Właściwe oświetlenie i profesjonalny sprzęt, z którego korzystamy pozwolą Wam wyglądać na fotografiach promiennie, a jednocześnie bardzo naturalnie.
  • W dniu poprawin możemy Wam towarzyszyć nawet przez 5 godzin – to wystarczająca ilość czasu, aby uwiecznić wszystko, co najciekawsze, najzabawniejsze i najpiękniejsze na tej części weselnej imprezy.

Pamiętajcie, że:

reportaż z poprawin Łódź

  • reportaż z poprawin ślubnych jest dodatkowym elementem, który możemy zrealizować w ramach przygotowania pamiątki z Waszego ślubu – jeśli chcecie, abyśmy go wykonali, ustalimy to wraz z innymi szczegółami,
  • troszczymy się zarówno o to, aby na fotografiach uwiecznić najpiękniejsze momenty poprawin – tak, aby sesja miała walory reportażu – ale również o to, by wydobyć maksimum plastyczności i estetyki z każdego kadru,
  • warunki finansowe współpracy ustalimy indywidualnie – po prostu skontaktujcie się z nami, aby porozmawiać i omówić wszystkie szczegóły.

Pracujemy przede wszystkim na terenie Łodzi i okolic. Jeśli jednak marzy Wam się ślubna sesja z nami w innym mieście, również czekamy na telefon lub maila.

Windą do Nieba uwieczni najpiękniejsze momenty Waszego ślubu, wesela oraz poprawin ślubnych. Zapraszamy!