Aktualnosci

Winda wita w domu Gabrysia 🐱, jak wiecie mam słabość do rudych 🤣🤓🥰

Winda wita w domu Gabrysia 🐱, jak wiecie mam słabość do rudych 🤣🤓🥰 ... Zobacz więcejZobacz mniej

 

Skomentuj na facebooku

Dwa słodziaki 🤩

Oj, działo się!! Dziękujemy wszystkim odwiedzającym, z tego wszystkiego mam tylko kilka fotek a głos mi pewnie wróci dopiero za kilka dni:)
Pozdrawiamy, ekipa Windy.Image attachmentImage attachment

Oj, działo się!! Dziękujemy wszystkim odwiedzającym, z tego wszystkiego mam tylko kilka fotek a głos mi pewnie wróci dopiero za kilka dni:)
Pozdrawiamy, ekipa Windy.
... Zobacz więcejZobacz mniej

 

Skomentuj na facebooku

Pełna profeska Jak zawsze 😍 A ty Dominiku oszczędzaj głos 🤭

Kochani, tak się dziś bawimy na Targi Ślubne - EXPO ŁÓDŹ :)) Zapraszamy na plotuchy, pogaduchy, mamy też kilka piękności do zaprezentowania;)

Kochani, tak się dziś bawimy na Targi Ślubne - EXPO ŁÓDŹ :)) Zapraszamy na plotuchy, pogaduchy, mamy też kilka piękności do zaprezentowania;) ... Zobacz więcejZobacz mniej

Olga i Rysiek wzięli ślub, ale co to był za ślub! Zdecydowanie najbardziej emocjonalne wydarzenie roku, tyłu łez to ja nie widuję, nawet, jak córka nabije sobie guza. 🙃 Impreza zdecydowanie najbardziej spontaniczna, niewyreżyserowana z założenia i z wnętrza. Cudownie powrócić do tych chwil i przypomnieć sobie ogień na parkiecie, dzikość w sercach, uśmiechy fantastycznych znajomych i super rodziny. Jaka ekipa, takie wesele. Wszystkiego naj na nowej drodze życia!

Ps: pozdrowienia dla taty DJa, wujka DJa, DJa, który grał, pani Wiesi, Kasi- żony wujka DJa oraz innych przesympatycznych weselników!
Podpisano: fotograf emerytowany DJOlga i Rysiek wzięli ślub, ale co to był za ślub! Zdecydowanie najbardziej emocjonalne wydarzenie roku, tyłu łez to ja nie widuję, nawet, jak córka nabije sobie guza. 🙃 Impreza zdecydowanie najbardziej spontaniczna, niewyreżyserowana z założenia i z wnętrza. Cudownie powrócić do tych chwil i przypomnieć sobie ogień na parkiecie, dzikość w sercach, uśmiechy fantastycznych znajomych i super rodziny. Jaka ekipa, takie wesele. Wszystkiego naj na nowej drodze życia! Ps: pozdrowienia dla taty DJa, wujka DJa, DJa, który grał, pani Wiesi, Kasi- żony wujka DJa oraz innych przesympatycznych weselników! Podpisano: fotograf emerytowany DJ
... Zobacz więcejZobacz mniej

 

Skomentuj na facebooku

Najlepsza impreza pod słońcem, wspaniała obsługa i najpiękniej uchwycone chwile 🥰 dzięki wszystkim 😘❤️

Ale super. Miłosc i przyjazń

Zapraszamy Was do małej podróży po 15 klatkach wyjętych z naszego życia. Nie ma się co rozpisywać, dorabianie filozofii, to nie nasza bajka, ale zatrzymajcie się u nas na chwilę, gość w dom, Bóg w dom.

Ekipa Windy życzy Szczęśliwego Nowego Roku, błogosławieństwa Bożego i radości w serduchu 🙂

Ps: Reportaże, ślubne i nie tylko, kochamy!

#kochamłódź #rodzina #święta #choinka #córeczki #fotografiaślubna #wywindowaniZapraszamy Was do małej podróży po 15 klatkach wyjętych z naszego życia. Nie ma się co rozpisywać, dorabianie filozofii, to nie nasza bajka, ale zatrzymajcie się u nas na chwilę, gość w dom, Bóg w dom. Ekipa Windy życzy Szczęśliwego Nowego Roku, błogosławieństwa Bożego i radości w serduchu :) Ps: Reportaże, ślubne i nie tylko, kochamy! #kochamłódź #rodzina #święta #choinka #córeczki #fotografiaślubna #wywindowani
... Zobacz więcejZobacz mniej

 

Skomentuj na facebooku

https://www.youtube.com/watch?v=vJEiRzsdOhw

Niby tak zwyczajnie, a jest magia. Magicznych chwil w Nowym Roku kochani 😘